Od początku spotkania na parkiecie trwała zażarta walka. W 20. min nasi wyszli na prowadzenie 11:8. Cały dorobek przewagi stracili w końcówce pierwszej połowy i na przerwę schodzili do szatni remisując 15:15. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście, którzy w 50. min wyszli na prowadzenie 22:20 i wydawało się, że pabianiczanie doznają kolejnej porażki. Nic z tych rzeczy. Nasi bardziej zwarli szyki obronne, a w bramce kapitalnymi interwencjami popisywał się Marcin Zajkiewicz. W 57. min Pabiks wyszedł na prowadzenie 26:23, którego już nie oddał do końca spotkania.

W następnej kolejce 4 grudnia Pabiks podejmuje u siebie KKS Włókniarz Konstantynów. Mecz rozegrany zostanie w hali Gimnazjum w Ksawerowie, ul. Zachodnia 33 o godz. 18.00.

Pabiks: Marcin Zajkiewicz, Grzegorz Brański – Dariusz Wróbel 8, Andrzej Niźnikowski 6, Włodzimierz Stawicki 4, Artur Binkowski 4, Sebastian Stawicki 3, Seweryn Tosik 1, Tomasz Mielczarek 1, Michał Kaflak 1, Adam Pietrzykowski, Adam Paruszewski, Adrian Nowicki 2, Daniel Zajączkowski.

Najmłodsi piłkarze ręczni Pabiksu rozpoczęli swoje rozgrywki w lidze dzieci, pokonując w pierwszym spotkaniu na wyjeździe Chks Łódź 23:21 (8:9).
Pabiks: Patryk Ośniecki, Dawid Forc – bramkarze, Bartek Klamżyński 16, Patryk Kucharski 4, Adrian Szymański 1, Miłosz Pędziwiatr 1, Marcin Domagalski 1, Maciej Kozak, Radosław Mikucki, Kajtek Szczepaniak 2, Wiktor Zajkiewicz.