Coś dla małych – motocyklistów i księżniczek

Od 5 marca z okazji Dnia Kobiet sala zabaw Portu Łódź zamieni się w krainę księżniczek i wróżek. Będzie też coś dla chłopców. Wszystkie atrakcje są bezpłatne

utworzono: 2018-02-28 11:32:27
ostatnia modyfikacja: 2018-02-28 11:57:40
autor: tekst partnerski

Od 1 do 4 marca w Porcie Łódź Junior wszystkie maluchy będą mogły wziąć udział w motozabawach. Pojawi się tor do jazdy dla szybkich pojazdów oraz atrakcje dla małych rajdowców. Ponadto każde dziecko pod opieką animatorek będzie miało okazję wziąć udział w zajęciach manualnych i złoży swój własny samochodzik. Na najmłodszych czeka też konkurs wiedzy o ruchu drogowym.

Natomiast już od poniedziałku 5 marca sala zabaw w Porcie Łódź świętować będzie Dzień Kobiet. Z myślą o wszystkich małych kobietach „Junior” przygotował tydzień niesamowitych atrakcji. W pięknym zamku, który znajduje się na terenie sali zabaw, dla wszystkich dziewczynek dostępne będą kolorowe stroje księżniczek, wróżek, a także pszczółek i biedronek. Będziemy przebierać się do woli, a do wspaniałych sukienek dodatkowo będzie można przymierzyć koronę, by poczuć się jak prawdziwa królewna. 

Sala zabaw zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00–20.00, w weekendy od 10.00 do 20.00.
Komentarze do artykułu: Coś dla małych – motocyklistów i księżniczek

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj


Nasze najnowsze video

Brutalne pobicie starszego mężczyzny
adfacebook


reklama