Dla dzieci w weekend

Przygotowania do powitania wiosny, nauka proekologicznych postaw oraz warsztaty plastyczne. Gdzie? W Porcie

utworzono: 2017-03-16 11:30:45
ostatnia modyfikacja: 2017-03-16 11:32:16
autor: tekst partnerski

Port Łódź Junior zaprasza dzieci do wspólnej zabawy, podczas której maluchy pod okiem animatorów przygotują wiosenne dekoracje.

Kolejny tydzień upłynie w centrum pod hasłem „Dbamy o Ziemię”. Ważne jest, by ekologiczne nawyki wyrabiać od najmłodszych lat, dlatego w Porcie Łódź Junior stawiają na edukację dzieci w kierunku działań dla środowiska naturalnego. Poprzez zabawę maluchy dowiedzą się więcej na temat proekologicznych postaw, m.in. jak segregować śmieci, a także czy ważne jest, by zakręcać wodę podczas mycia zębów. Mali goście sali zabaw będą mogli również wziąć udział w grze terenowej z nagrodami, podczas której poszerzą wiedzę o naszej planecie.

Natomiast w IKEA Łódź, 18 i 19 marca odbędą się bezpłatne warsztaty dla dzieci „Kreatywne pudełko po swojemu”. Najmłodsi z pomocą animatorek będą tworzyć z pudełek teatrzyk, dom lub las. W ruch pójdą tekstylia, kolorowe papiery i inne akcesoria, które pozwolą zmienić kartonowe pudełko w magiczny świat dziecięcej wyobraźni. Prace oczywiście będzie można zabrać ze sobą do domu. Warsztaty odbędą się w godzinach 11.00-18.00 w strefie IKEA Family (za kasami, obok sklepiku szwedzkiego). Na wydarzenie nie obowiązują zapisy.

 

 
Komentarze do artykułu: Dla dzieci w weekend

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutajadNasze najnowsze video

Biegówki w centrum Polski - Zawody w narciarstwie biegowym 2018
adfacebook


ad