Ferie z Portem Łódź

Już 14 stycznia centrum zamieni się w barwny świat zbudowany z klocków Mega Bloks

utworzono: 2017-01-09 16:39:44
ostatnia modyfikacja: 2017-01-09 16:47:09
autor: tekst partnerski

Będzie wielka wspólna zabawa w budowanie, a do tego konkursy i liczne nagrody. To pierwszy tego typu projekt w Polsce realizowany w centrum handlowym.

Event odbędzie się w atrium Portu Łódź, które od 14 do 29 stycznia stanie się kolorowym placem budowy dla małych konstruktorów. Na czas ferii pojawi się tu niezwykły dom, cały zbudowany z klocków. Będzie miał drzwi, okna, ściany i dach, nie będzie miał za to mebli i dekoracji. Stworzenie ich będzie zadaniem małych budowniczych. Dzieci, pod opieką animatorów, zbudują z klocków m.in. stół, krzesła i inne elementy, które według nich powinny znajdować się w wymarzonym domku z wyobraźni. Każdy maluch będzie miał zatem swój wkład w tworzenie tego imponującego projektu z klocków. Ponadto w atrium pojawi się również wielki basen, cały wypełniony kolorowymi klockami. Maluchy będą mogły wejść do basenu i wspólnie tworzyć rozmaite budowle.

W sąsiedztwie domu znajdą się specjalne stanowiska tematyczne, gdzie na dzieci czekać będą zadania, np. wybudowanie najwyższej czy najciekawszej wieży z klocków. Na każdym takim stanowisku dzieci będą zbierać stempelki i punkty. Po wykonaniu wszystkich zadań każdy maluch otrzyma od centrum upominek i dyplom. Najmłodsi będą mogli także wziąć udział w zawodach na najszybsze sprzątanie klocków z podłogi! Kto najszybciej pozbiera klocki do swojego wózeczka, otrzyma nagrodę.

Na ferie z Mega Bloks Port Łódź zaprasza od 14 do 29 stycznia, od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-18.00, w weekendy od godziny 12.00 do 18.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

 
Komentarze do artykułu: Ferie z Portem Łódź

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

ad


ad

Nasze najnowsze video

Koncert na Wodnych Bębnach podczas obchodów Dni Wody w Pabianicach
adfacebook


ad