Ostatni weekend wakacji

2 i 3 września Port Łódź zaprasza dzieci do skorzystania z licznych atrakcji

utworzono: 2017-08-31 15:55:31
ostatnia modyfikacja: 2017-08-31 15:57:12
autor: tekst partnerski

Piasek kinetyczny, a także zabawy z wykorzystaniem plasteliny i ciastoliny – to wszystko czeka na najmłodszych w najbliższy weekend w Porcie Łódź Junior. Animatorzy sali zabaw zapraszają maluchy w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 10.00-20.00. Na zajęciach plastycznych dzieci będą mogły ulepić swojego „ciastolinowego” przyjaciela, który będzie im towarzyszył w powrocie do szkoły lub przedszkola.

W sobotę i niedzielę na patio Portu Łódź w godz. 12.00-20.00 dzieci wspólnie z animatorami będą też mogły przygotować magnes na lodówkę. 

Do końca tygodnia, tj. do 3 września w Porcie Łódź można skorzystać z atrakcji dostępnych na interaktywnej wystawie „Akcja Komunikacja”. W atrium Centrum stanęło 10 interaktywnych stanowisk, przy których doświadczymy rozmaitych zjawisk ze świata dźwięku i fal radiowych oraz obejrzymy ogromnych rozmiarów edukacyjne eksponaty, jak np. prawdziwego satelitę telekomunikacyjnego. Podczas organizowanych w trakcie wystawy warsztatów dzieci mogą zaobserwować, jak szybki jest dźwięk i zobaczyć swój własny głos na wielkim ekranie. Na wystawie można również m.in. nawiązać połączenie satelitarne, a także nadać wiadomość alfabetem Morse’a.

 

 
Komentarze do artykułu: Ostatni weekend wakacji

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

reklamaad

Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook


reklama