Zostań małym detektywem

W styczniu w Porcie Łódź na dzieci czekają zajęcia w Akademii Małych Detektywów i Akademii Pana Kleksa

utworzono: 2013-12-30 12:49:51
ostatnia modyfikacja: 2013-12-30 12:53:11
autor:

Wielbiciele sztuk plastycznych będą mogli wziąć udział w zajęciach Akademii Twórczości, a 15 stycznia dzieciaki świętować będą Dzień Wikipedii. Wszystko to w bezpłatnej sali zabaw Port Łódź Junior.

Pierwsze pięć dni stycznia najmłodsi klienci Portu spędzą na szkoleniu Małych Agentów. Dzięki zajęciom z animatorami poprawią swoją kondycję fizyczną i będą mogli wziąć udział w prawdziwej misji detektywistycznej.

W Akademii Pana Kleksa (6-12 stycznia) maluchy wezmą udział w lekcjach bajkologii, fleksografii, bańkologii czy wierszologii - twórczych grach i zabawach przygotowanych przez animatorów Portu Łódź Junior.

Z okazji Dnia Wikipedii, który przypada 15 stycznia, najmłodsi klienci Portu Łódź wezmą udział w Wielkim Ekologiczno-Wiedzowym i Ogólnorozwojowym Turnieju.

W trzecim tygodniu stycznia czekać na dzieci czekać będą krzyżówki, rebusy i zagadki, dzięki którym każda mądra głowa zmądrzeje jeszcze bardziej.

Od 20 stycznia najmłodsi będą mogli doskonalić swoje zdolności manualne. Podczas zajęć z animatorami poznają techniki wykonywania wydzieranek i witraży. Będą miały również okazję wziąć udział w warsztatach muzycznych, w czasie których wyśpiewają wszystko, co im w duszy gra.

Bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza dzieci do wspólnej zabawy od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00 i w weekendy w godz. 10.00-20.00.
Komentarze do artykułu: Zostań małym detektywem

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

ad


ad

Nasze najnowsze video

Koncert na Wodnych Bębnach podczas obchodów Dni Wody w Pabianicach
adfacebook