Modowy weekend

Unikalne ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, do tego ręcznie wykonana biżuteria i akcesoria – to wszystko będzie można zakupić na Targach Mody Niezależnej Polska Szafa

utworzono: 2018-02-13 12:58:11
ostatnia modyfikacja: 2018-02-13 13:00:49
autor: tekst partnerski

Wystawcy zapraszają na swoje stoiska do atrium portu Łódź, obok sklepu IKEA. Organizatorem targów jest Fashion Meeting.

Wszystkie prezentowane na targach kolekcje są projektowane i szyte przez młodych polskich twórców. Co charakteryzuje ubrania dostępne podczas Polskiej Szafy? Unikalne wzornictwo, niepowtarzalne fasony oraz dbałość o jakość i detale. Kolekcje łączą w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody, natomiast szyte są w krótkich seriach i to nadaje im wyjątkowości.

Co kupimy na targach? Sukienki, spodnie, bluzy i wiele innych ubrań zarówno w stylu sportowym, casual, jak i tych bardziej eleganckich. Wśród wystawców pojawią się też twórcy biżuterii, na ich stoiskach znajdziemy oryginalne i nietuzinkowe kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki, których z pewnością nie dostaniemy w sieciowych sklepach. A do tego - wszystko wykonane jest ręcznie. Na Targach Polska Szafa nie zabraknie także wystawców, którzy zajmują się projektowaniem mody dla dzieci. Zatem rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech nie tylko piękne ale i uszyte z dobrych materiałów ubrania i dodatki.

Polska Szafa by Fashion Meeting zagości w Porcie Łódź w najbliższy weekend, od 17 do 18 lutego. Targi odbędą się w atrium centrum, obok sklepu IKEA.

 
Komentarze do artykułu: Modowy weekend

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutajad


ad

Nasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook


ad