Polska Szafa – targi mody

W weekend (13 i 14 stycznia) w Porcie Łódź odbędą się ogólnopolskie targi mody niezależnej Polska Szafa

utworzono: 2018-01-09 14:39:26
ostatnia modyfikacja: 2018-01-09 14:44:24
autor: tekst partnerski

Kolekcje odzieży, biżuteria, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn dostępne podczas targów mody niezależnej Polska Szafa by Fashion Meeting wyróżniają się unikalnym wzornictwem, niepowtarzalnymi fasonami i dbałością o detale, łącząc w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody. Wszystkie kolekcje tworzone są w krótkich seriach, co nadaje im wyjątkowości.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych miłośnikach mody i do udziału w wydarzeniu zaprosili projektantów mody dziecięcej. Podczas targów Polska Szafa rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech przydatne zimą ciepłe bluzy i spodnie, kolorowe spódniczki oraz bluzki, czapki, kominy, a także wszelkie zimowe akcesoria.

Na targach będzie można kupić kolekcje tworzone przez nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest projektowanie oraz szycie w Polsce ubrań z wysokiej jakości materiałów. Targi Polska Szafa wspierają ponadto polski biznes modowy pod hasłem #KupujPolskieMarki.
Koncepcja targów skupia się na modzie o unikalnym charakterze. W wydarzeniu udział biorą wyselekcjonowani projektanci, których prace cechuje oryginalne wzornictwo i najlepsza jakość.

Na targach pojawią się m. in. marka Tiulowe Love, która oferuje ubranka dziecięce i akcesoria do kolorowania, obecne będą też sklepy Wisienkowo i OOCH! Nie zabraknie marki Christopher Marthe z unikalnym obuwiem oraz sklepu Rozmiar32.pl – producenta sukienek dzianinowych do pracy, biura i koktajlowych, a także damskich torebek skórzanych handmade. Na targach będzie można zakupić też biżuterię od Tytanowej Republiki czy marki Kulka. Pojawi się także lokalny producent - łódzka marka TAKAPARA.
Komentarze do artykułu: Polska Szafa – targi mody

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj


Nasze najnowsze video

Biegówki w centrum Polski - Zawody w narciarstwie biegowym 2018
adfacebook


reklama