Zakochaj się… 13 lutego!

Tego dnia w Porcie Łódź prezenty dla ukochanych kupimy sporo taniej

utworzono: 2018-02-05 19:12:42
ostatnia modyfikacja: 2018-02-05 19:22:17
autor: tekst partnerski

Walentynki tuż-tuż, zatem najwyższy czas zastanowić się, co podarować w tym roku ukochanej osobie. Warto upatrzyć sobie wcześniej prezent, którym chcemy obdarować naszą walentynkę, a zakupić go 13 lutego. Na ten dzień przypada bowiem comiesięczna akcja rabatowa Portu Łódź – „Szczęśliwa 13-tka”, podczas której dostępny asortyment w wybranych sklepach centrum można kupić zdecydowanie taniej.

Panowie swoje pierwsze kroki podczas akcji promocyjnej w Porcie Łódź zdecydowanie powinni skierować do sklepów z ekskluzywną bielizną. Taki prezent z okazji święta zakochanych z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Marka Esotiq przygotowała rabat w wysokości 30% na dostępny asortyment. Zakupy z takim samym rabatem zrobimy w sklepie Change Lingerie, który na walentynki proponuje piękne kolekcje bielizny. Rabaty z okazji „Szczęśliwej 13-tki” oferują także Etam, który obniży na ten dzień swoje ceny o 20% oraz Triumph, gdzie zakupy zrobimy z rabatem 15% przy zakupie minimum dwóch sztuk bielizny.

Świetnym prezentem z okazji walentynek może być też zakup pięknej bluzki, torebki lub portfela. Tego typu akcesoria dostaniemy w promocyjnych cenach m.in. w sklepie Wittchen, który 13 lutego obniża swoje ceny na wszystkie skórzane torby o 20%. Taniej o 20% zakupimy wybraną rzecz także w Wojasie, z 40% rabatu skorzystamy w Top Secret - przy zakupie dwóch wybranych rzeczy z asortymentu (na zakup drugiej sztuki), natomiast w CCC zapłacimy 20% mniej za obuwie i torby.

Jeśli planujecie romantyczną kolację, idealnym pomysłem będą kieliszki do wina. W sklepie IKEA podczas „Szczęśliwej 13-tki” trzy rodzaje eleganckich kieliszków – do wina białego, czerwonego i do szampana, kupicie w cenie 6,99 zł za sztukę. 
Komentarze do artykułu: Zakochaj się… 13 lutego!

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

adNasze najnowsze video

Olimpiada przedszkolaków
adfacebook