W sobotę badamy piersi

Wszystkie panie, które chciałyby wykonać badanie mammograficzne, będą miały taką okazję 18 listopada na parkingu Portu Łódź

utworzono: 2017-11-13 15:20:51
ostatnia modyfikacja: 2017-11-13 15:30:00
autor: tekst partnerski

Mobilny punkt badań piersi będzie czekał na parkingu Portu Łódź, przy wejściu do sklepu Empik. To tu w godzinach 10.00–17.00 bez wcześniejszych zapisów będzie można wykonać mammografię - jedno z najbardziej precyzyjnych badań, które niejednokrotnie ratuje zdrowie i życie pacjentek. Mammografia jest bardzo skutecznym badaniem profilaktycznym, ponieważ pozwala wykryć nawet niewielkie zmiany w organizmie na wczesnym etapie rozwoju. Warto zatem zdecydować się na ten rodzaj diagnostyki, szczególnie jeśli od dawna nie badałyśmy piersi. Mammografia umożliwia postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia.

W mammobusie, który pojawi się na parkingu Portu Łódź, będzie można wykonać mammografię bezpłatnie – ta przysługuje paniom z grupy refundacyjnej w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie przeprowadzały takiego badania. Natomiast pozostałe panie będą mogły poddać się mammografii po dokonaniu opłaty w wysokości 80 zł.
Komentarze do artykułu: W sobotę badamy piersi

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Jeśli chcesz dodać komentarz, musisz się zalogować.

Kliknij tutaj

ad

Nasze najnowsze video

Zawody crosstreningowe
adfacebook