Życie Pabianic

życie pabianic
Życie Pabianic numer 2/2019

Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości.

POWRÓT  
Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości.

Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. (foto: kg)

Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości. Biegliśmy, szliśmy z kijkami i jechaliśmy na rowerach - tak pabianiczanie uczcili 99. rocznicę odzyskania niepodległości.