Życie Pabianic

życie pabianic
Życie Pabianic numer 47/2020

Skoda już w trasie

POWRÓT 
Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.

Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek. (foto: P. Jach)

Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.Pabianiczanie wyruszyli starą skodą na Nordkapp. Mają do przejechania 7.000 kilometrów. To najdalej wysynięty na północ punkt Europy. Załoga to K. Witczak, M. Kacalak, D. Pietrasiak, S. Staniaszek.
ad