Życie Pabianic

ad
życie pabianic
Życie Pabianic numer 4/2021

Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.

POWRÓT 
Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.

Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska. (foto: Jach Przemek)

Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.Maciej Walczak i Damian Lewandowski to prawdziwi profesjonaliści. W Gimnazjum nr 1 uczą tańca swoich kolegów. Pomagają im partnerki ze studia tańca Kameleon, Paulina Pidek i Natalia Komorowska.
ad
ad
ad