Życie Pabianic

życie pabianic
Życie Pabianic numer 37/2019

Informacje z Pabianic i okolic

Pabianice Powiat Na sygnale Historia
 • Częściej wygrywamy walkę o życie

  Rozmowa z doktorem Krzysztofem Krawczykiem, lekarzem najdłużej pracującym w pabianickim pogotowiu ratunkowym.

  utworzono:

 • Wyłapali porywaczy

  Siedmiu mieszkańców Pabianic uprowadziło córkę zamożnego przedsiębiorcy z Włocławka. Od rodziców porwanej dostali potężny okup. Ale długo nie cieszyli się walizą pieniędzy.

  utworzono:

 • Na morzach bronili ojczyzny

  Odkrywamy nowe fakty. Pabianiczanie dowodzili okrętami. Walczyli z Niemcami na Morzu Śródziemnym, pod Dunkierką i u wybrzeży Anglii.

  utworzono:

 • Fundator

  Rozmowa z Andrzejem Furmanem, prezesem fabryki leków Aflofarm Farmacja Polska, który odnawia zabytkowy grobowiec rodziny fabrykanta Endera na cmentarzu ewangelickim.

  utworzono:

 • Naszego Kubę kupili Amerykanie

  19-letni koszykarz z Pabianic Jakub Gołębiowski będzie grał i studiował w Teksasie. Tak oczarował trenerów z USA, że bez mrugnięcia okiem podpisali z nim dwuletni kontrakt płatny w dolarach.

  utworzono:

 • Doigrali się!

  Dwaj młodociani przestępcy z poprawczaka w Ignacewie próbowali obrabować starszego pana. Ale 78-letni człowiek dał im nauczkę. Jeden bandyta wylądował w szpitalu, drugi - za kratkami.

  utworzono:

 • 24 lata na zegarze

  Rozmowa z Mirosławem Wlazło, który rządził czasem na stadionie Włókniarza. Podczas 800 meczów piłkarskich pilnował zegara i wyników

  utworzono:Ogłoszenia drobne!

życie pabianic ogłoszenia Dodaj ogłoszenie
Sonda

Sonda do 2019-09-22 00:00:00

Czy popierasz wprowadzenie zasad umożliwiających pierwszeństwo przy naborze do żłobków i przedszkoli dzieci szczepionych?

Czy popierasz wprowadzenie zasad umożliwiających pierwszeństwo przy naborze do żłobków i przedszkoli dzieci szczepionych?

GŁOSUJ