W środę w Punkcie Pośrednictwa Pracy ponownie odbyła się giełda pracy. Pabianiczanie mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w firmie Indesit oraz złożyć swoje CV. Chętni do pracy na produkcji w fabryce lodówek (system 3-zmianowy) i fabryce kuchni (system 2-zmianowy) mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 9,70 zł brutto, 10-procentowy dodatek premii frekwencyjnej, 20-procentowy dodatek nocny (w przypadku 3 zmiany) oraz bezpłatny transport do pracy i z powrotem. Na spotkanie z kierownikiem projektu firmy rekrutującej Flexidea, Anną Woszczyńską przyszły 34 osoby.

- Osób było co prawda mniej niż zeszłym razem, ale były to już osoby, które wiedziały, o jaką pracę chodzi i wiedziały, czego konkretnie oczekują - mówi Anna Woszczyńska.

22 osoby dostały propozycję wycieczki do fabryki, aby móc poznać się z procesem produkcyjnym i uzyskać więcej informacji od specjalisty.
Flexidea rekrutuje dla innych firm również specjalistów na stanowiska: specjalista ds. marketingu, specjalista ds. należności, specjalista ds. płac, młodszy specjalista ds. logistyki oraz starszy specjalista ds. logistyki. Osoby chętne na te stanowiska mogą wysyłać swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@flexidea.pl

Osoby zainteresowane pracą na produkcji w firmie Indesit mogą nadal wysyłać swoje CV, również na adres e-mail: rekrutacja@flexidea.pl