- W godzinę dolecimy też do Wrocławia – informuje pracownica lotniska.

Wreszcie z centrum Polski możemy szybko i wygodnie dolecieć do Gdańska i do Wrocławia. Od kwietnia do Wrocławia loty są planowane dwa razy dziennie - od poniedziałku do piątku. Do Gdańska polecimy dwa razy dziennie w poniedziałki, środy i piątki, a raz dziennie we wtorki i czwartki. Wozić nas będą samoloty nowych polskich linii lotniczych OLT Express.

Ceny biletów to 99 zł, 199 zł i 299 zł. Do samolotu zabierzemy bagaż podręczny (8 kg) i walizkę do luku (16 kg). Na razie opłaty za bagaż są wliczone w cenę biletu.

Pod koniec marca lotnisko w Łodzi uruchomi nowe połączenia do Bremy, Bristolu i Oslo. Loty zagraniczne będzie obsługiwał Ryanair. Do Oslo polecimy w niedziele i w środy, a do Bristolu w poniedziałki i piątki. Do Bremy połączenia są planowane na środy i soboty.

W sumie z naszego lotniska polecimy do 13 miast. Latamy już do Dortmundu, Dublina, East Midlands, Edynburga, Liverpoolu, Londynu Luton, Londynu Stansted i Mediolanu.

Na wakacje możemy polecieć też czarterami. Mamy już uruchomione połączenia do: Turcji (Antalya), Krety (Chania i Heraklion), Tunezji (Enfidia), Egiptu (Hurghada i Szarm el-Szejk), Rodos, Tel Awiw i Bułgarii (Warna).