Od poniedziałku (4 maja) drogowcy przystąpili do łatania dziur na ulicach: Bardowskiego, Sempołowskiej, Grabowej (Moniuszki - Orla i od Jana Pawła do końca), Południowej (Orla - Moniuszki), Mariańskiej, Matejki (Moniuszki - Orla), Kamiennej (Moniuszki - Orla), Wyszyńskiego (Moniuszki - Skłodowskiej i Zamkowa-Skłodowskiej), Narutowicza (Zamkowa - Skłodowskiej), Żeromskiego.

- Będą remonty kolejnych chodników i jezdni, finansowane z oszczędności powstałych w wyniku dotąd przeprowadzonych postępowań przetargowych - informuje Aneta Klimek, rzecznik prezydenta.

Lista ulic wytypowanych do remontów chodników i zakres prac: Cicha (od Moniuszki do Skłodowskiej,) po stronie wschodniej) i Cicha (od Moniuszki do posesji nr 17) po stronie zachodniej – ustawienie  obrzeży, ułożenie chodnika i wjazdów na posesje; Wiejska (od Wileńskiej do Jana Pawła II) po stronie wschodniej i Wiejska (od Wileńskiej do Jana Pawła II) po stronie zachodniej  - po obu stronach wymiana krawężnika i wykonanie opaski, Jana Pawła II (Wiejska – przejście dla pieszych), po stronie północnej – ułożenie chodnika; Karniszewicka (Gruntowa – Łubinowa), strona północna – ułożenie chodnika i wjazdów na posesje; Wschodnia (Sporna – Dobra) strona południowa – ułożenie chodnika i wjazdów na posesje.
 
W tym tygodniu Zarząd Dróg i Zieleni Miejskiej ogłosi przetarg na wymianę nawierzchni jezdni. Robione będą: Jarzębinowa, Leszczynowa, Olszynowa (od Jarzębinowej do Wiązowej), Jasna i Ziemna. Roboty zaczęłyby się w lipcu.