Mamy zaproszenia na Różowe Targi Ślubne

8 i 9 stycznia w Hali EXPO - 7. Targi Ślubne Łódź zgromadzą wiodących przedstawicieli branży ślubnej z Łodzi i regionu.
To najbardziej lubiane targi ślubne w Łodzi. Podczas 7. edycji Targów Ślubnych Łódź 2011 w Hali EXPO zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w modzie ślubnej, wizażu i stylizacji, degustacje wyrobów cukierniczych, propozycje restauratorów, właścicieli lokali weselnych, osób zajmujących się oprawą muzyczną, jubilerów, kwiaciarni i dekoratorów oraz firm świadczących usługi poligraficzne. Zaprezentowane zostaną również pojazdy w ramach Autosalonu Ślubnego.
Na 7. Targach Ślubnych Łódź 2011 narzeczeni mają szansę kupować i zamawiać nawet 20 procent taniej. Dzięki dwudniowej formule Targów Ślubnych Łódź, można w miłej i spokojnej atmosferze poznać i przetestować dostępne na rynku ślubne produkty, wziąć udział w bezpłatnych pokazach wizażu, degustacjach ślubnego menu czy zasiąść do wnętrz pojazdów ślubnych. Podczas targów odwiedzający mają możliwość skonsultowania się z ekspertami z danej dziedziny i swobodnej rozmowy z wystawcami. Przede wszystkim jednak otrzymują gwarancję zarezerwowania danej usługi na wybrany przez nich termin ślubu – są bowiem pierwszymi klientami dla przedstawicieli branży ślubnej w sezonie 2011.
Każdy odwiedzający 7. Targi Ślubne Łódź 2011 otrzyma katalog targowy z kompletnym wykazem wszystkich wystawców oraz najnowszy 8. numer rocznika ślubnego „Ślub w Łodzi”, w którym młodzi ludzie odnajdą najatrakcyjniejsze lokalne oferty ślubne na rok 2011 i praktyczne informacje niezbędne przy organizacji ślubu i wesela w Łodzi.
Bilet wstępu na targi jest biletem wielokrotnego wstępu, obowiązuje przez dwa dni trwania targów i kosztuje 15 zł. Można go nabyć tylko w Hali EXPO w trakcie trwania targów. Każdy, kto kupi bilet, ma możliwość wzięcia udziału w konkursie targowym. Do wygrania jest wiele wymarzonych nagród, ufundowanych przez wystawców.
 
Organizatorem Targów Ślubnych Łódź jest spółka LUPO MEDIA Maja i Sławomir Wilk Sp. j., która od 9 lat wspiera lokalny rynek branży ślubnej w ramach projektu „Ślub w Łodzi”.
Dla Czytelników portalu mamy 10 podwójnych zaproszeń na Targi Ślubne. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy zadzwonić do redakcji Życia Pabianic w środę o godzinie 12.00 pod numer 42 227 04 00 i odpowiedzieć na pytanie: Jakie targi ślubne są najbardziej lubiane w Łodzi?