Spotkanie rekrutacyjne poprowadziły konsultantki z agencji zatrudnienia Randstad: Małgorzata Michalak, Żaneta Szenrok, Agnieszka Kuźnik. Jaką pracę zaoferowały pabianiczanom? Praca dotyczy firmy Philips na produkcji oraz na magazynie. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: operator wózków widłowych, młodszy nastawiacz maszyn oraz operator produkcji. Na giełdę pracy przybyło ok. 25 osób, z czego 20 osób zainteresowanych było dalszą rekrutacją.

- Podczas rekrutacji bierzemy pod uwagę nie tylko motywację czy dyspozycyjność, ale też uprawnienia oraz zdolności manualne, które sprawdzimy na kolejnym spotkaniu już w firmie - mówi Małgorzata Michalak.- Mile widziane jest również doświadczenie na podobnych stanowiskach.

Randstad podpisuje z pracownikami umowy na okres jednego tygodnia. Jeśli pracownik się sprawdza, jego umowy są cyklicznie przedłużane.

- Istnieje możliwość zatrudnienia pracownika na umowę z Philips, o ile plany produkcyjne umożliwią stworzenie stałego etatu, a pracownik zostanie wysoko oceniony przez przełożonych - dodaje konsultantka.

Ile można zarobić? Tego konsultantki nie chciały zdradzić. Oferowana praca jest w systemie 3-zmianowym oraz 4-brygadowym w zależności od stanowiska. Pierwsza zmiana zaczyna się o godz. 5.00, druga o 13.00, a trzecia o 21.00.

Nie zdążyłeś na giełdę? Nic straconego. Zadzwoń pod numer 603 305 807. Możesz też przyjść osobiście do biura mieszczącego się przy ul. Partyzanckiej 66/72 (wejście jak do przychodni lekarskiej).