Od dziś do piątku nie da się skręcić z Warszawskiej (od Łodzi) w Rzgowską i ze Rzgowskiej w Warszawską. Drogowcy rozpoczęli wylewanie asfaltu. Z przejazdem w stronę Rzgowa i z powrotem miało nie być problemów. Tymczasem jedna strona jezdni (od centrum miasta w stronę Rzgowa) jest dziś zablokowana. Ruch na trasie centrum Pabianic - Wola Zaradzyńska odbywa się wahadłowo. W tym celu ustawiono sygnalizację świetlną. Nie ma też możliwości wyjazdu z Myśliwskiej na Warszawską. To sprawia,  że stoimy w korkach.

Sporo kierowców objeżdża to skrzyżowanie, jadąc Piotra Skargi (od Woli Zaradzyńskiej) do Myśliwskiej. Czekają na nich tutaj dziury i tumany kurzu, a przy wyjeździe na Myśliwską - spore zwężenie. Uwaga! Bywa tu niebezpiecznie.  

Autobus zastępczy "Z11" z Warszawskiej skręci w Sikorskiego, następnie w Partyzancką i pojedzie do Łodzi. Autobus powróci do Pabianic tą samą trasą. Dodatkowe przystanki są ustawione na ul. Sikorskiego oraz przy ul. Widzewskiej.

Zmianie ulega także trasa linii nocnej. Z Myśliwskiej autobus skręci w lewo w Warszawską, dojedzie do Sikorskiego, a następnie Partyzancką pojedzie w stronę Łodzi. Zmiana obowiązywać będzie również w drodze do Pabianic.