Huczną zabawę sylwestrową urządza klub Dreamer's (ul. Zamkowa 31).

– To będzie typowy sylwester klubowy – z muzyką i tańcem – informuje Roman Andrzejewski, menadżer Dreamer's.

Na dolnej sali zaplanowano zimny bufet: zakąski, kanapki, koreczki, kawa, herbata, napoje. Tutaj wstęp kosztuje 60 zł od osoby. Na górnej sali, czyli w Saharze będzie gorący katering – dania kuchni arabskiej i hinduskiej. Wstęp – 220 zł od pary.

– Nowy Rok przywitamy pokazem laserowym i fajerwerkami – dodaje.
Bal na 100 par szykuje restauracja Piemont. Wszystkie miejsca są już jednak zajęte.

– Sylwestra zaplanowaliśmy w sali Impresja przy ulicy Żeromskiego 20a – informuje Barbara Błoch, współwłaścicielka Impresji.

Do tańca zagra zespół Wiwat Trio, a o północy w niebo wystrzelą fajerwerki. Ile trzeba zapłacić za takie atrakcje?

– 500 złotych od pary – dodaje. – W cenie jest gorąca kolacja, dodatkowe ciepłe posiłki, zimne przystawki, napoje ciepłe, zimne i pół litra alkoholu na parę.

Wolnych miejsc już od trzech tygodni nie ma w restauracji Paloma (ul. Jutrzkowicka 18). Tutaj, przy muzyce puszczanej przez didżeja, pobawi się 120 osób. Wstęp kosztował 420 zł od pary. Pełna sala jest również w restauracji Fiore (ul. Jutrzkowicka 54). Tutaj za wstęp trzeba było zapłacić 300 zł od pary. W cenie są trzy gorące posiłki, pół litra alkoholu na dwie osoby i muzyka serwowana przez didżeja.

Za sylwestra w pubie Remiza (ul. 20 Stycznia 25) zapłacimy 320 zł od pary. Zagra didżej, a do zjedzenia będą trzy posiłki ciepłe, napoje, zimny stół i szampan o północy.
W Sin City (ul. Zamkowa 4) 31 stycznia jest impreza zamknięta. Ale bawić się będzie można w Cool Game na dole. Wstęp wolny.

Darmo pobawimy się też w Rock Fabryce

Za 320 zł od pary pobawimy się w restauracji Foris przy ul. Szpitalnej 14. W cenie są cztery ciepłe posiłki (kuchnia polska), ciasta, napoje, owoce, zimne przystawki i szampan o północy. Alkohol we własnym zakresie.

– Mamy jeszcze wolne miejsca – mówi Grażyna Rusinkiewicz, właścicielka.

Do tańca gościom Forisa zagra łódzki zespół muzyczny.
Restauracja Salem (ul. Bugaj 53B) serwuje w sylwestrową noc 4 ciepłe posiłki, zakąski, ciasta, szampana i butelkę alkoholu na parę. O północy będzie pokaz sztucznych ogni, a do tańca zagra gościom sprawdzony od lat didżej.

– Mamy jeszcze wolne miejsca – informuje pracownik Salem. – Wejście kosztuje 450 zł od pary.
Fajerwerkami przywita Nowy Rok restauracja Galeria (ul. Moniuszki 84b). Za 400 zł od pary goście dostaną 4 ciepłe posiłki, zimne zakąski, napoje, desery i alkohol (bez ograniczeń). Do tańca zagra didżej. W Galerii są jeszcze wolne miejsca na zabawę sylwestrową.
W Kiosku przy Warszawskiej 24 będzie bawić się około 70 stałych klientów. Za wejście płacili 350 zł od pary.

Zabawę do białego rana organizuje restauracja Parkowa (u. Łaska 114). Zagra dj Mario, znany bywalcom lokalu.

– Będę fajerwerki, lampka szampana o północy, napoje wyskokowe – wylicza Wioletta Mietlowska, właścicielka – 4 posiłki ciepłe, przystawki, owoce, ciasta, kawa i herbata bez ograniczeń.
Wejście na zabawę to koszt 270 zł od pary.