Czwartek, godz. 22.49, Świątniki, drzewo upada na jezdnię. Przyjeżdża 3 strażaków JRG z Pabianic i 6 z OSP Górki Pabianickiej. Akcja wycinania i usuwania konarów trwa ponad godzinę.
Czwartek, godz. 22.50, Pawlikowice, konar drzewa spada na jezdnię. 6 strażaków z OSP Pawlikowice usunęło je w pół godziny.
Czwartek, godz. 22.59, ul. Rzgowska 108, drzewo przewraca się na drogę. 8 strażaków usuwa je w kwadrans.
Czwartek, godz. 23.55, ul. Łaska 62, urywa się latarnia uliczna i wisi na przewodach. Na miejsce jedzie jeden strażak. W niespełna 20 minut usuwa awarię.
Piątek, godz. 3.15, ul. Konopnickiej 45 i 49, z dwóch bloków wiatr zrywa papę i ocieplenie. Straż pożarna zabezpiecza teren i ostrzega lokatorów bloków, by odjechali zaparkowanymi tutaj samochodami. W akcji trwajacej półtorej godziny bierze udział 8 strażaków.
Piątek, godz. 3.49, ul. Rydzyńska, na jezdnię upada dziewięć drzew. 3 strażaków wkracza do akcji i piłami tnie  konary. Po godzinie droga jest już przejezdna.
Piątek, godz. 5.13, Ksawerów, ul. Zachodnia, drzewo przewraca się na skrzyżowanie. 3 strażaków usuwa je w pół godziny.
Piątek, godz. 5.29, ul. Berlinga 5, drzewo przewraca się na jezdnię. 6 strażaków wycina je w pół godziny.
Piątek, godz. 4,55, Wola Zaradzyńska, ul. Hubala 153, wiatr zrywa blachę z budynku gospodarczego. Jej elementy spadają na drogę i tarasują przejazd. Do akcji wkracza 6 strażaków z OSP Pabianice. Usunięcie blachy trwa ponad 2 godziny.
Piątek, godz. 6.30, Róża, drzewo przewraca się na drogę. 3 strażaków z OSP Chechło usuwa je w niespełna godzinę.
Piątek, godz. 8.17, ul. Trębacka 44, drzewo przewraca się na budynek Agencji Ochrony Argus. 3 strażaków tnie konary piłami. Akcja trwa pomnad godzinę.
Piątek, godz. 8.30, Bychlew, drzewo przewraca się na budynek. 8 strażaków z OSP Pabianice potrzebuje aż półtorej godziny, by pociąć je na kawałki tak, by nie uszkodzić budynku.