ad

Od 11 lutego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie szukają 57-letniej mieszkanki gminy Drużbice. Ostatni raz widziana była w poniedziałek 10 lutego w Drużbicach. Tego dnia wybrała się do Urzędu Gminy w Drużbicach. Stamtąd, około godz. 10.00-12.00, szła na jeden z przystanków autobusowych.

Nie udało się ustalić, czy kobieta pojechała do Bełchatowa, czy do Pabianic. Nie wiadomo też, czy w ogóle opuściła teren gminy Drużbice. Wiadomo jedynie, że Wiesława Gulczyńska uskarżała się na ból nogi i wybierała się do lekarza.

Od chwili wyjścia z domu, kobieta nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną, nie wróciła też do domu. Rodzina zaginionej bezskutecznie poszukiwała jej u znajomych, dalszej rodziny oraz w okolicznych szpitalach. Los Wiesławy Gulczyńskiej pozostaje więc nadal nieznany. Wszystkie osoby, mogące pomóc w odnalezieniu, proszone są o kontakt z bełchatowską policją - tel. /044/ 635 52 11, posterunkiem policji w Drużbicach tel. /044/ 631 10 77 lub 997.

W chwili zaginięcia kobieta miała przy sobie dokumenty, w tym dowód osobisty.

Rysopis zaginionej:

wiek z wyglądu ok. 57 lat
wzrost ok. 160 cm
waga ok. 85 kg,
sylwetka otyła
włosy siwe, krótkie
oczy piwne
twarz okrągła

Ubiór:

W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w bordową, długą kurtkę z materiału, czarne spodnie w prążki, czarne kozaki i różowy półgolf .


Informacje podajemy na prośbę Bełchatowskiej Agencji Informacyjnej, a ta otrzymała zgodę na publikację komunikatu i wizerunku zaginionej bezpośrednio od jej rodziny.