Kandydatka z Pabianic, Karolina Purgał (pracuje w hotelu) znalazła się w gronie 17 finalistek. W trakcie gali zaprezentują się one w 6 pokazach mody, kolekcji takich marek jak: Ptak Moda, Brandenburg, Gabbiano, Born2Be, La Perle, Angelika Józefczyk. O makijaże najpiękniejszych zadbają specjaliści marki Golden Rose, natomiast o fryzury David Bernat Hair Design.

Galę finałową konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego poprowadzi Mateusz Hładki, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Ania Karwan. W gronie jury zasiądą m.in. Milena Sadowska – Miss Polonia 2018 oraz Natalia Zawiślak – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018.

Trwa głosowanie na Miss Publiczności 2019. Aby wesprzeć swoją faworytkę, wystarczy wysłać SMS o treści IGOART.X (X = numer wybranej kandydatki – numer pabianiczanki to 12) na numer 7248 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS). Głosowanie trwa do 14 czerwca do godz. 21.00.

Za organizację i realizację wyborów Miss Polonia odpowiedzialna jest Agencja IGO-ART z Łodzi. Bilety na galę finałową Miss Polonia Województwa Łódzkiego można nabyć pod adresem mailowym: kontakt@igo-art.net.