Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Autor najlepszego projektu dostanie sprzęt elektroniczny o wartości 750 zł. Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrody? Wystarczy zaprojektować logo i wymyślić hasło promocyjne dla Starostwa.

Logo i hasło powinny budzić pozytywne skojarzenia z powiatem, określać jego charakter i specyfikę. Projekty nie mogą być wulgarne i obraźliwe. Hasło powinno składać się maksymalnie z pięciu słów, posiadać w swojej części składowej nazwę „Powiat Pabianicki”. Logo i hasło, które zwyciężą w konkursie, będą umieszczone na artykułach promocyjnych Starostwa. Wykorzystywane będą też przy korespondencji.

Projekt należy wykonać w formie kolorowego wydruku w formacie A4 na sztywnym podkładzie, w formie czarno-białego wydruku w formacie A4 na sztywnym podkładzie i w wersji elektronicznej zapisanej na płycie CD w formacie jpg. pdf. o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi oraz wektorowym cdr. lub eps. Do zgłoszenia należy dołączyć opis techniczny dotyczący użytych kolorów i ewentualnie merytoryczny.

Projekty można zgłaszać do 31 marca. Konkurs już dwa razy był przedłużany.

- Nie zgłoszono pracy, która spełniałaby nasze oczekiwania - tłumaczy Joanna Kupś, rzecznik Starostwa. - W drugim terminie wpłynęła do nas tylko jedna praca, więc okres przyjmowania zgłoszeń został przedłużony.