W czwartek, 31 maja możliwe są utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej związane z procesjami Bożego Ciała.

Na czas przejścia procesji możliwe są tymczasowe utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. Trasy przejazdów będą dostosowywane do bieżących warunków ruchu drogowego i poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Oto dokładna lista zmian:

Linia N4B

W nocy z 30 na 31 maja (ze środy na czwartek) na linii nocnej N4B będzie obowiązywał rozkład jak z soboty na niedzielę, natomiast w nocy z 31 maja na 1 czerwca (z czwartku na piątek) – rozkład jak z piątku na sobotę.

Linia T

Zgodnie z rozkładem jazdy w Boże Ciało trasa kursów linii T oznaczonych literą H jest skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy oznaczone literą G są wykonywane bez zmian do Guzewa.

Linia W

W czwartek, 31 maja obowiązuje specjalny rozkład jazdy linii autobusowej W:

  • pierwszy kurs od godz. 9.16 od przystanku Rzgowska 3 i dalej przez Wolę Zaradzyńską, Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz do Woli Zaradzyńskiej (dowóz na mszę św. w kościele NMP Nieustającej Pomocy na godz. 10.00),
  • kurs powrotny zostanie zrealizowany z Woli Zaradzyńskiej OSP po zakończeniu procesji Bożego Ciała.

Linia 7, 263 i D

W piątek, 1 czerwca na liniach 7, 263 i D obowiązuje rozkład jazdy powszedni wolny od nauki szkolnej. Oznacza to, że zamiast kursu linii 263 z "Waltera" Jankego do Gimnazjum w Ksawerowie zostanie wykonany kurs linii 7 do Piłsudskiego (oraz powrotny o godz. 7.52). W przypadku linii D godziny odjazdów należy odczytywać z kolumny „Dni powszednie wolne od nauki szkolnej”. Autobusy linii 264 tego dnia nie kursują. Na wszystkich pozostałych liniach obowiązuje zwykły rozkład jazdy na dzień powszedni bez zmian.

​Pozostałe linie komunikacji miejskiej funkcjonują 31 maja według niedzielnych rozkładów jazdy bez zmian.

Punkty Sprzedaży Biletów

W piątek, 1 czerwca Punkty Sprzedaży Biletów MZK będą czynne następująco.

  • Narutowicza 9 – od godz. 9.00 do 16.45
  • Dworzec PKP – od godz. 6.00 do 14.00 (oraz w sobotę, 2 czerwca od 9.00 do 13.00)
  • pętla "Waltera" Jankego – od godz. 6.30 do 14.30