Idea jest prosta. Dziecko przedstawia marzenie, a fundacja je spełnia. Może to być rzecz materialna, ale nie musi. Fundacja będzie się starała spełnić również marzenia, w których dzieci chcą się spotkać ze swoim idolem, czy autorytetem.

- W akcję włączą się wolontariusze z Agrafki, którzy pomogą nam wytypować dzieci – mówi Monika Pronin, prezes fundacji „Pomaganie jest fajne”. - Chcielibyśmy spełnić marzenia setki dzieci z Pabianic. Ogólnie akcją objętych ma zostać trzysta dzieci.

Akcja rozstrzygnie się 19 grudnia w Centrum Handlowym „Echo”.

- Osoby zdeklarowane spełnieniem dziecięcego marzenia zachęcamy, aby przyniosły paczki najpóźniej 15 grudnia, a potem przyszły na wydarzenie kończące akcję – dodaje Monika Pronin.

Informacje znajdziecie na funpage fundacji „Pomaganie jest fajne”. Można też wysłać e-maila z zapytaniem lub informacją o tym, że chce się wziąć w niej udział na fundacjapomaganiejestfajne@gmail.com.

- Chcielibyśmy również pokazać naszych darczyńców. Dlatego prosimy o przesłanie na e-maila fundacji zdjęcia z hasłem „Paczuszka dla maluszka”.