Ogólnopolska kampania #BohaterowieTychDni to uhonorowanie osób niosących bezcenną i bezinteresowną pomoc w czasie epidemii. Jedną ze zgłoszonych dotąd osób jest dzielnicowy z naszej komendy - mł. asp. Artur Fraszka. Policjant już kiedyś został doceniony za swój wkład w wykonywaną pracę, zostając laureatem ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł”. Zgłosiła go jedna z mieszkanek jego rewiru, ofiara przemocy domowej, której dzielnicowy udzielał wsparcia.

Mł. asp. Fraszka pracuje w policji od 13 lat, dzielnicowym jest od 3. Teraz, w czasie epidemii, jego praca zmieniła się.

- Służbę dziś zacząłem o 8.00 rano. Wcześniej przebrałem się, pobrałem broń, wypisałem radiowóz, pobrałem kombinezony, maseczki, wszystkie niezbędne rzeczy, które są mi potrzebne na służbie do objazdu osób będących na kwarantannie domowej. Z tego, co mi dyżurny przekazał, dzisiaj będę miał ok. 30 adresów – relacjonuje swój dzień służby policjant.

Nadal trwają zgłoszenia do kampanii. Jeśli wśród waszej rodziny, znajomych, sąsiadów czy współpracowników są tacy warto pokazać ich w ramach tej kampanii. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bohaterowietychdni.pl