- Z ósemki tylko jedna ma szanse na udział w super zabawie - mówi Norbert Novak, producent programu. - Już wiemy, która wygrała casting, ale tej tajemnicy jeszcze nie zdradzimy. Póki nie napkręciliśmy całego materiału, dla wszystkich musi to pozostać tajemnicą.
W castingu szukano dziewczyny, która chce przeżyć przygodę i wystąpić w drugim odcinku programu telewizyjnego Show Room, który wyemituje pabianicka telewizja Pro-MOK i portal YouTube. Zdjęcia z super zabawy pokaże Życie Pabianic i portal www.zyciepabianic.pl.
- Stylistyka programu jest utrzymana w formie rozrywkowych programów MTV z teledyskową akcją – mówi Norbert Novak, producent programu. - Po co to robimy? Spełnimy czyjeś marzenie i zobaczymy najpiękniejszy uśmiech wdzięczności jaki kiedykolwiek widzieliśmy.
Twój wymarzony dzień rozpocznie się od wizyty w SPA, na solarium, u kosmetyczki i fryzjera. Potem zajmie się tobą profesjonalna stylistka i specjalistka od make up. Dostaniesz markowe ciuchy. Gdy będziesz gotowa, podjedzie po ciebie biały lincoln i zabierze cię na imprezkę. Wejdziesz po czerwonym dywanie na elegancki bankiet urządzony na twoją cześć. Zobaczysz pokaz mody lub sama weźmiesz w nim udział. Późnym wieczorem rozpocznie się imprezka w stylu house. Całą zabawa zostanie sfilmowana i sfotografowana.
Podczas kręcenia programu będą pracowały 3 kamery, dźwiękowiec, kierownik planu, 3 dyżurnych planu, 3 charakteryzatorki, 2 prezenterów, 10 modelek, 2 kierowców, fryzjer i choreograf. Dziennikarzem prowadzącym Show Room będzie Norbert Novak.
- Dziewczyna, która zagra główną rolę w programie dostanie upominki: kosmetyki, sprzęt sportowy, sprzęt grający – wylicza producent.
W sumie w pięciu odcinkach programu weźmie udział 5 dziewczyn. Ta, która wygra Show Room, pojedzie 20-osobową limuzyną hamer na klubową imprezkę do Warszawy.