Drużynę powiatu prowadził starosta Krzysztof Habura. Miasto miało aż kilku „rozgrywających”. Najgłośniej próbowali rządzić: stojący w bramce Adam Marczak (sekretarz miasta) i Marek Błoch (prezes wodociągów). Ale obaj mieli poważne kłopoty z bieganiem. Błoch głównie stał (i to ledwo) w obronie. Za to z nieukrywaną przyjemnością regularnie faulował chudszego o połowę i niesamowicie szybkiego posła Andrzeja Biernata.
Dla poobijanego i skopanego Biernata był to zabójczy mecz. Nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem i pod koniec drugiej połowy kulejąc, zwlókł się z boiska.
Jeszcze gorsze wspomnienia będzie miał Marek Stężycki (nauczyciel w-f). To jego barbarzyńsko sfaulował wiceprezydent Jarosław Cichosz. Kopniak w okolice nerek był tak mocny, że przez kwadrans Stężycki nie mógł wstać z murawy. Po meczu pojechał na pogotowie.
Honoru Miasta udanie bronili tylko radni: Rafał Boczkiewicz, Piotr Chrabelski i Krzysztof Górny. Ten ostatni popisał się ładną bramką. W Powiecie mogła podobać się gra starosty Habury, posła Biernata i radnych Przemysława Fisiaka oraz Andrzeja Kurzawskiego. W bramce stał naczelnik Jacek Barasiński. Nie do przejścia w pierwszej połowie był duet obrońców Wlaźlak-Stawicki. Ofiarnie bramki Miasta bronił Marczak, który większy bój stoczył z własną nadwagą niż z Powiatem.
Obie drużyny miały potężne kłopoty z grą zespołową. Nic w tym dziwnego, bo na co dzień radni i urzędnicy też nie potrafią się dogadać nawet w najprostszych sprawach.

MIASTO - skład: Adam Marczak, Rafał Boczkiewicz, Krzysztof Górny, Tomasz Wanat (Straż Miejska), Piotr Chrabelski, Jarosław Cichosz, Włodzimierz Ludziejewski (Wydział Zarządzania Kryzysowego), Sylwester Czech (ZwiK), Marek Błoch, Tomasz Niezgoda (Wydział Promocji Miasta), Grzegorz Michel (Straż Miejska), Marek Luboński.

POWIAT - skład: Krzysztof Habura, Przemysław Fisiak, Andrzej Biernat, Paweł Szałecki (nauczyciel ZS nr 1), Marek Ciechański, Adam Krasiński, Jacek Barasiński (naczelnik w Starostwie), Andrzej Kurzawski, Krzysztof Pacholak, Grzegorz Wlaźlak (Wydział Dróg), Marek Stężycki (nauczyciel ZS nr 2), Włodzimierz Stawicki, Andrzej Kluch, Dariusz Czołnowski (nauczyciel).

Bramki dla Powiatu: Fisiak, Czołnowski, Szałecki.
Bramki dla Miasta: Luboński (2), Górny.
Karne: Habura, Wlaźlak, Szałecki, Górny, Krasiński.
Karnych nie strzelili: Boczkiewicz i Błoch.

Mecz sędziował Jacek Włodarczewski (gastronomia).