W weekend, 27-28 czerwca parking centrum handlowego Echo zmieni się w strefę wypełnioną street foodem. Odbędzie się tu już drugi raz Festiwal Smaków Food Trucków.

Do udziału w takim wydarzeniu zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów.

Jak zapewniają organizatorzy, wystawcy zadbają o bezpieczeństwo gości. Zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji.

W sobotę jemy więc od godziny 12.00 do 21.00, w niedzielę od 12.00 do 20.00. Wstęp jest bezpłatny.

Do tego w sobotę wieczorem, na terenie parkingu Echo po raz pierwszy będziemy mogli obejrzeć film w kinie samochodowym. A 28 czerwca to niedziela handlowa, więc centrum także będzie czynne.

 

Uwaga konkurs!

Dla naszych czytelników mamy 4 zaproszenia na jedzonko podczas festiwalu. Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy wysłać e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl i przekonać nas, że naprawdę KOCHASZ JEŚĆ. Opisz krótko, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy nagrodzić.

Na wiadomości czekamy do wtorku (23 czerwca) do godziny 16.00.