Jakub Masiuk w 12 godzin i 40 minut pokonał dystans tirathlonu IronMan. Musiał przepłynąć 3,8 km, przejechać na rowerze 180 km i przebiec maraton. 

O sportowcu pisaliśmy tutaj: http://http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/sport/inne/czlowiek-z-zelaza.html

Teraz Kuba walczy o kolejne wyróżnienie. Możemy na niego zagłosować na stronie: http://akademiatriathlonu.com/newsy/aktualnosci/wydarzenia/2138-akademia-blogerami-stoi-najbardziej-aktywnych-zapraszamy-na-lotto-night

Na dole strony znajduje się statystyka. Nasz reprezentant prowadzi. Można na niego zagłosować, klikając w nazwisko Jakub Masiuk.

Oto fragment wpisu Kuby z jego bloga:

Zamek runął

Nawet nie wiem, jak to napisać, chce mi się płakać. Tyle wyrzeczeń i poświęceń, nie tylko z mojej strony, ale również mojej rodziny. Tyle potu, czasu i sił zmarnowane w jednej chwili. Jakże życie bywa przewrotne, a powiedzenie: "Powiedz Bogu o planach, a on się uśmieje" - bardzo prawdziwe. Właśnie byłem w trakcie treningu rowerowego, tak żeby pokonać to cholerne 330km w tydzień i zobaczyć, jak to jest przejechać 180km na raz, ale nie dane mi było i nie wiem, kiedy będzie...Leżę na oddziale ortopedii, czekając na zabieg zespolenia rzepki... Maciek D. miał farta. Jego samochód minął, mnie wręcz odwrotnie - wymusił pierwszeństwo i ja przydzwoniłem w niego. IM  chyba musi trochę poczekać, dziękuję Panu, że to tylko tak się skończyło.