24 stycznia mamy oficjalne otwarcie lodowiska Ice Magic Park na parkingu Galerii Echo, od strony ulicy Bagatela. Impreza zacznie się o godz. 17.00. Na początek zobaczymy Agnieszkę Dulej i Łukasza Jóźwiaka, których znamy z popularnego programu telewizyjnego „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Podczas otwarcia zaplanowano występ zespołu tanecznego Ganesz z Młodzieżowego Domu Kultury w Pabianicach oraz pokaz teatru ognia. Imprezę poprowadzi Dorota Fibiger.


Lodowisko o wymiarach 24 metry długości i 16 metrów szerokości będzie najlepszym w regionie łódzkim lodowiskiem odkrytym, ponieważ jako jedyne zaopatrzono w profesjonalną maszynę do wygładzania lodu.
Z lodowiska jednocześnie będzie mogło korzystać ponad 50 osób. Obok obiektu zostanie ustawiona wypożyczalnia łyżew na 150 par.
Dla zainteresowanych jazdą na lodzie, zapewniona będzie profesjonalna pomoc instruktora. Obecność na pabianickim lodowisku, m.in. wicemistrzyni Polski w łyżwiarstwie figurowym Agnieszki Dulej stanie się okazją do treningu z najlepszymi łyżwiarzami w kraju.
Organizatorzy przewidują również możliwość wynajęcia lodowiska na mecze hokeja.