11 listopada trasa kursów linii „T” oznaczonych literą „H” będzie skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. W nocy z niedzieli 11 listopada na poniedziałek 12 listopada autobusy linii nocnej „N4B” będą kursować jak w nocy z soboty na niedzielę. W poniedziałek 12 listopada obowiązuje rozkład jak na niedziele i święta, przy czym nie kursują autobusy linii „W”.

Piątek 9 listopada
W piątek 9 listopada kurs linii „264” spod Szkoły Podstawowej w Ksawerowie zostanie jednorazowo przesunięty z godz. 13.45 na godz. 11.50. 

Niedziela 11 listopada
W niedzielę 11 listopada kursy linii „T” oznaczone literą „H” zostaną skrócone do placu 500-lecia w Rzgowie. Na pozostałych liniach obowiązuje niedzielny rozkład jazdy bez zmian. 

Poniedziałek 12 listopada
W nocy z niedzieli 11 listopada na poniedziałek 12 listopada autobusy linii nocnej „N4B” będą kursować do Pabianic według rozkładu jak w nocy z soboty na niedzielę. 

W poniedziałek 12 listopada autobusy i tramwaje będą kursować według rozkładów jazdy na niedziele i święta. Nie będą natomiast kursować autobusy linii „W”. Autobusy linii „T” będą kursować bez zmian, odpowiednio do Guzewa i CH Ptak Outlet. 

Pociągi kursują według niezmienionych rozkładów jazdy.

Informacja pochodzi ze strony: komunikacjapabianice.pl.

A jak pojadą 12 listopada tramwaje?

- Będzie obowiązywał niedzielny rozkład jazdy – mówi Agnieszka Matuszewska, rzecznik MPK Łódź.