ad

W czwartek 12 marca o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach odbędzie się konferencja pt. “Fundusze unijne w twojej firmie”. Spotkanie poświęcone będzie możliwościom finansowania rozwoju firmy ze środków Unii Europejskiej w zakresie inwestycji w nowe technologie oraz rozwój infrastruktury B+R dla małych i średnich przedsiębiorców, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego. Podczas konferencji zostaną przedstawione informacje o formach współpracy przy pozyskiwaniu dotacji i realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską dla przedsiębiorców - prezentacje firm consultingowych oraz przykłady wniosków. Będą również omówione najważniejsze kwestie w świetle wymagań procedury naboru oraz dokumentów aplikacyjnych.

Konferencja organizowana przez Urząd Miejski w Pabianicach i Urząd Marszałkowski w Łodzi jest kolejnym spotkaniem dotyczącym pozyskiwania środków z UE. Poprzednia, zorganizowana w grudniu ubiegłego roku, cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców.

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie przybycia u Agnieszki Krawczyk (Punkt Obsługi Przedsiębiorców) pod numerem telefonu 042 225 46 06 - do dnia 10 marca.