Kilka godzin potrwa konferencja pt. „FUNDUSZE UNIJNE NA INWESTYCJE DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM”. Odbędzie się 19 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 14 o godz. 10.00.

Celem konferencji jest przedstawienie informacji na temat finansowania rozwoju firmy ze środków Unii Europejskiej w zakresie inwestycji w nowe i innowacyjne technologie oraz rozwój infrastruktury B+R ze szczególnym uwzględnieniem działania 3.2 Regionalnego Programu Operacyjnego (Podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw), prezentacja dobrych praktyk oraz omówienie najważniejszych kwestii związanych z procedurą naboru dokumentów aplikacyjnych. Konferencja ma mieć praktyczny charakter, stąd m.in. po jej zakończeniu zaplanowano indywidualne konsultacje firm consultingowych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji zostanie potwierdzony mailowo lub telefonicznie.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Krawczyk pod numerem telefonu 042 225 46 06.