Konferencja pt. „Fundusze UE na inwestycje dla mikro i małych przedsiębiorstw” odbędzie się w środę 13 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach przy ul. Kościuszki 14 (duża sala, parter) o godz 10.00.
Celem konferencji jest przekazanie informacji o możliwości pozyskania dofinansowania do 100.000 zł, w związku z ogłoszonym konkursem na działanie III.6 Rozwój mikro i małych przedsiębiorstw. Termin składania wniosków do 24 listopada br. Na konferencji zostaną omówione najważniejsze kwestie związane z procedurą zasad aplikowania.
Spotkanie będzie również okazją do wymiany doświadczeń biznesowych oraz integracji środowiska zajmującego się prowadzeniem małych firm. Konferencja będzie miała praktyczny charakter, dlatego po jej zakończeniu zaplanowano indywidualne konsultacje z przedstawicielami Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.
Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.um.pabianice.pl/obsluga-inwestora
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przedsiębiorcy proszeni są o potwierdzenie przybycia pod numerami telefonów (42) 212 13 26 oraz (42) 225 46 06, e-mailem: pop@um.pabianice.pl lub wypełniając formularz zgłoszeniowy do 11 października 2010 r. O zakwalifikowaniu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.