Przed nami dwugodzinne emocjonujące widowisko. Na teren MOSiR-u (Grota-Roweckiego) wjadą prawdziwe motoryzacyjne potwory. Popis dadzą także najlepsze grupy kaskaderskie. W programie American Monster Truck Motor Show 2015 między innymi: przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW, jazda na dwóch kołach, kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów, podniebne skoki na motocyklach i motorach, połączone z akrobacjami.

- Kierowcy będą zachęcać widzów do wspólnej jazdy - zapewnia organizator.

Start imprezy o godzinie 17.00. Bilety dostępne będą w kasie przed pokazem w cenach: dorośli 40 zł, młodzież (11-17 lat) 30 zł, dzieci (2-10 lat) 20 zł. Za miejsce siedzące trzeba dopłacić 10 zł do biletu. Więcej informacji o imprezie pod nr. tel. 691 714 920, 513 286 228.

Chcesz zobaczyć to emocjonujące widowisko za darmo? Przekonaj nas o tym, jak bardzo chcesz tam być i zgarnij wejściówkę.

Wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl w tytule wpisz „Konkurs Monster Truck”, natomiast w treści uzasadnij dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać tę wejściówkę. Pamiętaj dopisać swoje imię i nazwisko.

Cztery osoby, które nas przekonają, dostaną wejściówki (dowolna grupa wiekowa). Na wiadomości czekamy do środy (7 października) do godziny 10.00.

Zwycięzcami zostali: Sylwia Stromczynska-Psyta, Paweł Kroban, Małgorzata Łoboda, Adam Włodarczyk.