Sieć Kaufland modernizuje swoje sklepy. Metamorfozę przeszły już markety m.in. w Brzegu, Ełku, Jeleniej Górze czy Bełchatowie.

- Kasy samoobsługowe, nowe regały i lady chłodnicze, specjalnie wydzielony dział „Świadomego Żywienia” z produktami m.in. niezawierającymi konserwantów a także – w części sklepów – własna wędzarnia. To tylko część zmian, jakie pojawiły się w zmodernizowanych marketach Kaufland – chwali się biuro prasowe sieci.

W każdym zmodernizowanym obiekcie zostało zamontowanych po sześć kas samoobsługowych.

Są również butelkomaty, do których klienci mogą oddawać kaucjowane butelki i w ten sposób otrzymać bon do wykorzystania w sieci Kaufland.

Pojawiły się także nowe regały i lady chłodnicze na mięso, wędliny, sery, ryby oraz w strefie z produktami do wzięcia na drogę, a w części lokalizacji – również na mrożonki i nabiał. Poza tym sklepy w Brzegu, Jeleniej Górze i Świdniku (a wkrótce także w Żorach i Kaliszu) zostały wyposażone we własne wędzarnie. A w każdym unowocześnionym markecie pojawiła się także piekarnia Kaufland w nowym standardzie.

Pabianicki sklep przy Grobelnej uzyskał ostatnio pozytywną decyzję na przebudowę budynku handlowo-usługowego, remont miejsc postojowych, placów manewrowych, budowę pylonu reklamowego, wiaty na wózki i rowery wraz z instalacjami.

Czy pabianicki market czeka zatem podobna modernizacja (z takimi udogodnieniami)?

- Dziękujemy za zapytanie. Obecnie informujemy o zakończonej lub dobiegającej końca modernizacji w dziewięciu sklepach sieci (w Bełchatowie, Brzegu, Ełku, Jeleniej Górze, Świdniku, Chorzowie, Szczecinie, Żorach i Kaliszu). O kolejnych modernizacjach będziemy informować na bieżąco – odpowiedziało nam wymijająco Biuro Prasowe Kaufland Polska.

Chcielibyście?