Pabianickie kino samochodowe, to pomysł właścicieli lokalnego kina Tomi. Na stronie naszego portalu mogliście wybrać film, który jako pierwszy pojawi się na jego ekranie. Dużą przewagą głosów wygrał „John Wick 3”.

Podczas wydarzenia dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe wprost do waszych pojazdów. Informacje o częstotliwości organizatorzy przekażą tuż przed seansem. Dojazd wyznaczono od ul. Bagatela. Ilość miejsc jest ograniczona.

Przeczytaj także: Kino samochodowe. Jaki film zobaczymy?

Jak zdobyć bilet wstępu na projekcję?

Otóż wejściówką (a raczej wjazdówką) na film, będzie paragon (bez względu na wydaną kwotę) z zakupów w ECHO zrobionych od 22 czerwca.

Co wolno, a czego nie w czasie projekcji? Regulamin imprezy znajdziecie tutaj.

Pabianickim „paskowiczom” przypominamy również o obowiązującej do jutra (28 czerwca) zniżce na bilety do kina przy ul. Gdańskiej. Przynosisz świadectwo z paskiem- płacisz 12 złotych.

Zobacz: Tomi nagradza prymusów.

Amatorów nietypowych filmów czeka niebawem kolejna edycja festiwalu Kocham Dziwne Kino. Kilkadziesiąt filmów powalczy o statuetkę Złotego Mola. Start: 10 lipca.

Zobacz więcej: Festiwal dziwnych filmów w kinie Tomi.

Trwający weekend to także gratka dla łasuchów. Do Pabianic przyjadą food trucki! Rozpoczyna się festiwal smaku. Zobacz: Food trucki w Pabianicach.