Impreza potrwa jeszcze do 22.00. O 20.00 na scenie pojawi się Grzegorz Hyży, zdobywca drugiego miejsca w trzeciej edycji programu X Factor. Znany z takich utworów, jak: "Wstaję" i "Na chwilę".

Na koncerty pabianiczan przywożą darmowe autobusy specjalnych linii KP1 i KP2. Tutaj można sprawdzić rozkład: http://komunikacjapabianice.pl/index.php?subaction=showfull&id=1413786197&archive=&start_from=&ucat=156&

W tym roku teren imprezy jest podzielony na kilka stref. Maluchy mogły bawić się w strefie zabawy. Były dla nich gigantyczne gry: chińczyk i jenga, przejażdżki na kucykach oraz mini koszykówka. Te bardziej odważne maluchy mogły przejechać się na motorze. 

A co dla starszych? W strefie sportowej można było poćwiczyć z trenerami. Były zajęcia z cross fit. Ci, którzy nie lubią się męczyć, mogli pograć w mini golfa, albo piłkarzyki. Były też pokazy jazdy na BMX-ach, monocyklu i deskorolkach. 

W strefie kulinarnej można było spróbować specjałów, jakie serwują nasze restauracje. Goście degustowali pizze, zupy, śledzie i inne przysmaki. 

Impreza nadal trwa. 

Co jeszcze będzie się działo?

18.20 Koncert zespołu RZK Sound

19.15 Występ zespołu Ganesz

19.30 Tancerze ognia (w strefie ekstremalnej)

20.00 Koncert Grzegorza Hyżego

21.15 Koncert Zibbster