Jak spróbować szczęścia? W kolejnych papierowych wydaniach Życia Pabianic  (3 lipca, 10 lipca, 17 lipca i 24 lipca) znajdziecie Państwo kawałki obrazka. Uwaga, numer gazety z 3 lipca jest jeszcze do kupienia w redakcji ŻP  (Stary Rynek 7).

Trzeba je wyciąć z kolejnych numerów gazety i poskładać jak puzzle. Całość należy przykleić na kartkę (albo kartonik) i wypełnić kupon, który znajdzie się pod ostatnim fragmentem układanki (w gazecie z 24 lipca).

Państwa zadaniem (oprócz zebrania wszystkich fragmentów układanki) będzie też dowcipne opisanie obrazka, np. „Zamiast leżeć bykiem, urlopuj nad Bałtykiem” albo „Najładniejsze foczki są na plaży w Ustroniu”.

Aby zwiększyć szansę na darmowy urlop nad Bałtykiem, można złożyć kilka obrazków z komentarzami.

Na „obrazki z wakacji” czekamy do 28 lipca 2018 r. w redakcji „Życia Pabianic”, Stary Rynek 7. Można je przynieść lub przysłać pocztą.

Na autorkę lub autora najsympatyczniejszego, najdowcipniejszego komentarza czeka nagroda ufundowana przez pabianickie Biuro Podróży Pa-Co-Tour z ul. Kościuszki 5. Nagroda to tygodniowe wczasy w Ośrodku „Ewa” w Ustroniu Morskim w sierpniu (lub w innym terminie - do ustalenia z biurem Pa-Co-Tour).

Ogłoszenie wyników naszej zabawy nastąpi 31 lipca 2018 r.