Na portalu www.znanylekarz.pl pojawiły się już opinie o pabianickich lekarzach. Bardzo złe komentarze dostała ginekolog Elżbieta Kubasiewicz. Pacjentki mają wobec niej sporo zarzutów.
Pacjenci chwalą pediatrę Alicję Kędzierską: "Bardzo dokładna i konsekwentna. Rzetelna. Prowadzi praktykę prywatną i przynajmniej wiadomo, za co się płaci. Choć nie jest tanio. Nie obiecuje cudów, ale w perspektywie wyniki są bardzo dobre. Sprawdzona przez wielu. Jeśli pacjent jest zdecydowany na współpracę i konsekwentny, ja p. Kędzierską polecam" (piec).

O doktorze Grzegorzu Krzyżanowskim napisał Internauta: "Doskonały Fachowiec. Poznał się na mojej chorobie".

Bardzo dobrym internistą jest Beata Cydejko-Sobczak: "Jeden z najlepszych lekarzy internistów, jakich spotkałem w życiu. Poza tym, że jest lekarzem internistą, to ma w głowie wszystkie specjalizacje i pozostała jeszcze człowiekiem. Zalicza się do grupy lekarzy, dla których dobro pacjenta jest ponad wszystko i bez żadnych wyróżnień: znajomy czy nieznajomy, wszyscy są równi"- uważa Mariusz.

O ginekologu Piotrze Miśkiewiczu napisała młodadama: "Nie mogę narzekać. Całą moją ciążę prowadził bardzo dobrze, zlecał wszelkie potrzebne badania, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Ponadto traktował mnie tak samo życzliwie podczas comiesięcznych bezpłatnych wizyt w przychodni, co u siebie w gabinecie prywatnym".
Dobrą opinię dostał laryngolog Tadeusz Godlewski: "Bardzo miły starszy człowiek".