Jak co roku, na terenach szkół podstawowych będą czekali animatorzy. Na zajęcia sportowe zapraszają szkoły podstawowe nr 1, 3 i 14.

Miejska Biblioteka Publiczna i jej filie czekają codziennie na dzieci i młodzież. W programie projekcje filmów, zabawy z konkursami, zajęcia plastyczne, quizy i warsztaty literacko-plastyczne. Biblioteka Główna przy ul. św. Jana 10 poprowadzi konkurs facebookowy "Zabierz książkę na wakacje". Na zakończenie wakacji 27.08.2020 o godz. 11.00 na podwórku Biblioteki dla dzieci i młodzieży przy ul. św. Jana 10 zaplanowano „Piknik biblioteczny”.

W lipcu i sierpniu MOSiR zaprasza na cykl turniejów piłki plażowej, siatkówki i piłki nożnej. Pływalnia czynna będzie od poniedziałku do piątku od 14.30 do 21.30. Do 17.30 uczniów i studentów obowiązuje zniżka na wejściówkę. 

Przeczytaj też: Taniej za wejście na basen.

Dostępna będzie również hala tenisowa, korty ziemne i hala koszykówki. Ponadto zachęcamy do bezpłatnych zajęć dla dzieci i dorosłych w Lewitynie.

Zobacz: Zumba, samoobrona, joga... Poćwiczymy za darmo.

Przeczytaj też: Biała flaga nad kąpieliskiem.

Muzeum Miasta Pabianic zachęca do udziału w zajęciach. W programie m.in. ciekawostki z historii, biologii i matematyki. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Dokładny plan zajęć znajdziecie na stronie Urzędu Miejskiego.

Zobacz także: Kino plenerowe w Lewitynie.