"Ludobójstwo" to film Arkadiusza Olszewskiego. Przedstawia w nim zbrodnie, jakie dotknęły Polaków w czasie II wojny światowej. 

- Od lat trwa w najlepsze polityka historyczna przerzucająca winę za zbrodnie nazistowskie z Niemiec na Polskę. Kłamstwo powtórzone milion razy w wielu umysłach zmienia się w prawdę. Wzmianki o "polskich obozach śmierci" pojawiają się nie tylko w zachodniej prasie, ale padają też już z ust takich ludzi, jak Barrack Obama czy szef FBI James Comey - twierdzi twórca.

Do tej pory powstała tylko część filmu. Olszewski zbiera pieniądze, by mógł go skończyć. Wesprzeć jego projekt można za pośrednictwem portalu Polak Potrafi: http://polakpotrafi.pl/projekt/ludobojstwo?utm_source=projects

Już udało się zebrać 4.094 zł. Zrzuciło się 91 osób. Twórca dokończy projekt, jeśli zbierze 5.500 zł. Zbiórka trwa jeszcze 16 dni. 

Ile pieniędzy potrzeba? 

5.500 zł -  ta kwota pozwoli ukończyć produkcję filmu ze specjalnie skomponowaną na jego cel muzyką oraz z profesjonalnym lektorem.

6.500 zł -  umożliwi przetłumaczenie filmu na przynajmniej trzy języki - angielski, niemiecki i rosyjski.

7.500 zł - pozwoli również wydać film w pełnej angielskiej wersji językowej - z angielskim lektorem i przetłumaczonymi napisami wewnątrz filmu.

10.000 zł -  umożliwi zatrudnienie dodatkowych grafików - by urozmaicić stronę wizualną.

12.000 zł -  film zawierać będzie dodatkowe sceny o powojennym losie Polaków.

15.000 zł i więcej - szeroko pojęte udoskonalenie filmu - profesjonalne udźwiękowienie, obróbka obrazu i więcej rąk do pracy. Wszelkie nadwyżki przeznaczone będą na rozreklamowanie filmu - tak, by mogło go zobaczyć jak najwięcej osób.

Tu można zobaczyć zwiastun filmu Arkadiusza Olszewskiego: