Zapaśnik PTC - Tomasz Sobczyk, (kat. 55 kg) zajął 3. miejsce podczas międzynarodowych mistrzostw Polski juniorów. W zawodach walczyło aż 142 zawodników z 35 klubów oraz reprezentanci Litwy, Białorusi, Ukrainy i Grodna. W pojedynku o brązowy medal pabianiczanin pokonał Arkadiusza Łukasika (Gryf Chełm). Wcześniej w eliminacjach wygrał z Piotrem Kneciem (Unia Racibórz) 5:2 i Robertem Omilusikiem (Heros Wałbrzych) 4:3. Dzięki medalowi ma mistrzostwach Polski Tomek jest o krok od nominacji na lipcowe mistrzostwa świata juniorów we Francji. Musi tylko jeszcze raz stanąć na podium w kilku krajowych turniejach.

W klasyfikacji drużynowej mistrzostw Polski zapaśnicy PTC zajęli 5. miejsce. Wyniki indywidualne: Michał Kacperski (84 kg) - 3. miejsce, wygrał 4 pojedynki. Uległ tylko późniejszemu zwycięzcy Sewerynowi Szrederowi (AWF Warszawa). Mariusz Łechtański (74 kg) - 7. miejsce, Mariusz Nikiel (120 kg) - 6. miejsce, Michał Kudliński (74 kg) - 6. miejsce. Daniel Franciszkiewicz i Adam Pacześ odpadli z turnieju po 2 porażkach.

***
W I Turnieju Młodzików o Puchar Prezesa ŁZZ nieźle wypadli reprezentanci PTC. Pierwsze miejsce zajęli: Łukasz Safulera (38 kg) i Damian Jaśkiewicz (53 kg), 2. miejsca - Sylwester Safulera (32 kg) i Tomasz Kosiński (59 kg), 3. miejsca - Przemysław Hartman (32 kg), Marcin Kosiński (35 kg), Maciej Michalak (66 kg) i Krzysztof Peć (73 kg).

Najmłodszym uczestnikiem turnieju był 11-letni Przemek Hartman. Szkoleniowcami młodzieży PTC są: Paweł Triemer, Wiesław Wiądzkowicz i Grzegorz Szyszka.