Już 22 października (niedziela) w Powiatowej Hali Sportowej (ul. św. Jana) wystąpią dla pabianiczan gwiazdy znane z programu „Mam Talent”: Aleksandra Kiedrowicz (akrobatka, choreografka i tancerka), Maciej Partyka (wokalista) i Arkadiusz Gwizdała („zaklinacz baniek”). Artyści zaprezentują spektakl familijny, określony przez jedną z jurorek – Agnieszkę Chylińską, jako „wyjątkową sztukę”.

Niebywała podróż w poszukiwaniu talentu, podczas której wyjątkowa tancerka, niezwykła akrobatka, uzdolniony wokalista i jedyny w Polsce bubble artist pojawią się na drodze małej Bulle. Czy uda jej się odnaleźć swój talent?

Spektakl rozpocznie się o godzinie 13.00. Bilety można już kupować w sekretariacie II Liceum Ogólnokształcącego lub na stronie internetowej: kupbilecik.pl.

Więcej informacji na temat gwiazd i spektaklu można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/spektaklbulle/

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania aż 4 pojedyncze zaproszenia na ten wyjątkowy spektakl. Wystarczy wysłać e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dziecko tkwi w każdym z nas” - czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Odpowiedź należy uzasadnić, bo autorów najciekawszych argumentów nagrodzimy zaproszeniami.

Na wiadomości czekamy do 29 września do godziny 10.00.