Podczas uroczystej gali Plebiscytu SPA Prestige Awards wyróżniono Tkalnię SPA. W jedenastej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży SPA & WELLNESS w Polsce Tkalnia SPA została uznana Najlepszym Business SPA w Polsce.

Wspomniana gala była zwieńczeniem wieloetapowego konkursu, który trwał od stycznia do marca bieżącego roku. W szranki stanęło około 70 obiektów SPA z różnych zakątków kraju. O wynikach konkursu zadecydowały głosy oddawane internetowo oraz przez SMS, głosy gości hotelowych oraz jury.

Aby podkreślić indywidualne walory obiektów, zwycięzcy zostali wyłonieni w 19 kategoriach takich jak: Najlepszy Hotel SPA & Wellnes, Najlepsze Objawienie Roku SPA, SPA Prestige Design Award i innych.

Wśród wyróżnionych pojawiły się obiekty z całej Polski o ugruntowanej, silnej pozycji na rynku krajowym. Jednym z nich okazała się być Tkalnia SPA, która otrzymała nagrodę w kategorii obiektów, które kierują swoje usługi przede wszystkim do klienta biznesowego.

- Wyróżnienie w tej kategorii jest dla naszego SPA cudownym sukcesem – mówi Katarzyna Zielińska, manager Tkalnia SPA – Połączenie wyjątkowego, pofabrycznego dziedzictwa XIX-wiecznego budynku z nowoczesnym wystrojem wnętrz od zawsze stanowiło nasz rys charakterystyczny.