ad

Do konkursu można zgłaszać zdjęcia przedstawiające matki z córkami. Mogą to być fotki wykonane podczas pokazu mody, który miał miejsce na 42. Dniach Pabianic. Mogą to być również zdjęcia zrobione w innych miejscach i okolicznościach.

- Mogą to być dojrzałe kobiety ze swoimi dorosłymi córkami, ale też młode matki z małymi dziewczynkami. Chodzi o to, żeby pokazać, jak są piękne i wydobyć to piękno na zewnątrz – mówi Adriana Jabłońska, organizatorka konkursu.

Konkurs organizuje T Point Concept Store z Łodzi. To oni zorganizowali pokaz mody podczas 42. Dni Pabianic. Na scenie wystąpiły dojrzałe kobiety, młode matki, a także małe dziewczynki.

- Zapraszam do współpracy kobiety, które łączą pokolenia. Chcę obalić mit, że kobieta kobiecie jest wrogiem. Istotne jest to, że pokazujemy tylko polskie marki – dodaje Adriana Jabłońska.

W konkursie do wygrania jest voucher o wartości 300 złotych na indywidualną stylizację z trenerem wizerunku.

Zdjęcia należy nadsyłać do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach na adres sekretariat@mokpabianice.eu do końca czerwca.

T Point Concept Store organizowało już wcześniej jeden pokaz mody w Pabianicach. Było to w lutym. Panie prezentowały najnowsze trendy modowe w Miejskim Ośrodku Kultury.