- Najbardziej emocjonujące były sekundy poprzedzające werdykt - mówi miss Pabianic. - To był szok, gdy konferansjer wyczytał moje nazwisko. Nie spodziewałam się, że wygram.

Małgosia ma 22 lata, mierzy 168 cm. Jej wymiary to: 86-65-90. Mieszka w Petrykozach. Studiuje pedagogikę w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu. Jest na drugim roku. Uwielbia muzykę soulową i podróże.

- Dlatego bardzo się cieszę z głównej nagrody, wyjazdu do Egiptu - mówi.

Nad Nilem miss Pabianic weźmie udział w zgrupowaniu Fotomodels Poland 2005. Ma szansę zostać fotomodelką roku.

Szanse na wyjazd do Egiptu ma też pierwsza wicemiss - Justyna Wojtaszek. To dlatego, że zdobyła też tytuł miss foto. Justyna uczy się w Zespole Szkół nr 1. W przyszłym roku zdaje maturę. Jej pasją jest moda i taniec nowoczesny. Od 6 lat chodzi na lekcje tańca.

II wicemiss została Edyta Kacperska, maturzystka z prywatnego liceum w Ksawerowie i tancerka w Zespole Pieśni i Tańca Bychlewianka.

Finał wyborów miss Pabianic (w Centrum Rozrywki Cantaloupe przy ul. Zamkowej 31) oglądało kilkuset widzów. Dziewczyny trzy razy wychodziły na scenę. Prezentowały się w odzieży dżinsowej firmy Big Stone, seksownych strojach do fitnessu oraz wytwornych kreacjach wieczorowych uszytych przez firmę Kate z Ksawerowa. Kibicowały im rodziny i przyjaciele. Najgłośniej - Małgosi Krysiak. Dlatego miss Pabianic dostała także szarfę miss publiczności.

Gwiazdą wieczoru był popularny w latach 80. ubiegłego wieku zespół Papa Dance. Muzycy wyszli na scenę, w czasie gdy obradowało jury. Nagrodą dla trójki najpiękniejszych były też profesjonalne sesje zdjęciowe w łódzkiej agencji modelek Moda Forte i zestawy kosmetyków. Wszystkie finalistki dostały ciuchy, w których wychodziły na scenę.